Synoglota – wersja 1.3 programu!

owlSkąd ta sowa?

Odpowiedź jest bardzo prosta: począwszy od wersji 1.3 program zaczyna się “uczyć” wyborów Użytkownika. Synoglota od teraz zapamiętuje wybierane w trybie półautomatycznym synonimy, by w pierwszej kolejności podpowiadać Użytkownikowi te, których w przeszłości używał najczęściej.
Myślimy, że to jeszcze bardziej przyspieszy Waszą pracę! 🙂

Zobaczcie, jak w kolejnych synonimizacjach zmienia się kolejność proponowanych wyrazów, ponowne wybranie tych słów przesunie je jeszcze wyżej:

Zapamiętywanie wyborów Użytkownika

Kolejna dodana funkcjonalność to rozpoznawanie przez program i zapamiętywanie dłuższych fraz, koniec z ręcznym pisaniem synonimów typu {Zapraszam na moją stronę|Odwiedźcie mojego bloga}. Jedno kliknięcie powoduje zapamiętanie wszystkich użytych fraz, a przy następnych synonimizacjach również jedno kliknięcie wystarczy by wstawić wszystkie “długie” synonimy, które można w danym tekście dopasować.

Trzecia rzecz to drobiazg, ale przydatny drobiazg – możliwość podania słów “nietykalnych”, do pominięcia przy synonimizacji.

 

Zapraszamy do zapoznania z nową wersją!

 

Jeśli jesteś zainteresowany programem, ale nie wiesz, czy to program dla Ciebie – napisz: bok@nanomedia.pl Dostaniesz pełną wersję na dzień do testów! 🙂